TRT Türkü

Sponsorlu Bağlantılar

TRT Türkü Canlı Dinle

TRT Türkü Dinle

Sizlere yıllardır hizmet veren devlet radyosu olarak her zaman sizlerin en iyi hizmeti alması hedeflenmiştir. Televizyonlardan önce bile sizlere hizmet veren ve her zaman sizlere kalitesini sunan trt türkü ile sizlerde türkü dinlemenin tadına varın. Türkiye’nin en büyük müzik arşivine sahip radyomuz sayesinde sizlerde artık daha geniş ve daha iyi türküleri dinleyebilirsiniz. Her biri sektöründe ve alanında tecrübeli personellerin çalıştığı trt türkü'de sizler için her zaman en iyisi düşünülmektedir. Sizlere her zaman en iyi radyo olarak hizmet veren trt türkü sizlerde dinleyerek hem türkünün tadına varın hem de daha keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey frekanslarınızı bize ayarlamaktır.

Türkiye’nin en büyük müzik arşivine sahip radyomuz bünyesinde artık sizlerde rahatça müzik dinlemenin keyfine varın. Sizler için özel olarak oluşturulan türkü listeleri ile sizlere geniş bir şarkı ağı sunulmaktadır. Sizlerde frekanslarınızı bize ayarlayarak türkülerin tadına varın.

Sizlere her zaman en iyi hizmeti sunan firmamız bünyesinde günün her saatinde sizlere özel olarak türküler çalınmaktadır. En büyük müzik arşivinin bulunduğu trt türkü'de Türkiye’nin her yöresine ait özel türküler yer almaktadır. Sizlerde frekanslarınızı bizlere ayarlayarak bu türküleri rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Radyomuz sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sizlere sunmaya devam edeceğiz.