TRT Radyo 1

Sponsorlu Bağlantılar

TRT Radyo 1 Canlı Dinle

TRT Radyo 1 Dinle

TRT Radyo 1, Merkezi ankarada bulunan ulusal radyo kanalıdır. Radyo 1 Eğitim, kültür, haber, Bilgiye, öğrenmeye ihtiyaç duyan herkes için, Bilim, sanat, edebiyat, tiyatro, spor, çevre, ekonomi, magazin. Hayata dair her şey. Doğru, tarafsız, hızlı habercilik ile Türkiye'nin her yerinden dinlenebilen karasal yayınlarıyla, ayrıca uydu yayınıyla ve internet üzerinden online olarak bütün dünyada dinleme imkanıyla, TRT Radyo 1 tematik radyo kanalı olarak çağdaş yayıncılık normlarına uygun yayınlarıyla ülkenin gözü, kulağı, sesi olmaya devam ediyor. Kısacası Radyo 1, 1927’den günümüze. Radyonuzun olduğu her yerde sizlerle. Radyo 1 yayını sitemiz üzerinden online olarak dinlenebilmektedir. Radyo 1'de Spor Toto Süper Lig maç yayınlarını canlı olarak dinleyebilirsiniz. TRT Radyo 1, ulusal yayın yapan ve devlet kanalı olmasından dolayı tüm Türkiye’de farklı frekanslar üzerinden bizlere sunulan bir istasyondur. 1974 yılından bu yana günümüzde olan ve genel merkezi Ankara’da olan TRT Radyo 1 kanalı, İstanbul’da 95.6, Ankara’da 93.3, İzmir’de 94.7, Bursa da 87,9 frekansı üzerinden yayın yapmaktadır.

24 saat yayın yapan ve genel olarak haberler, müzik, spor ve Dünya gündemi ile alakalı bizlere sunum yapması ile bilinen kanal türü, aynı zamanda bünyesinde bulundurduğu onlarca kaliteli programcı ile birlikte de alanında profesyonel kişiler tarafından yayın hakkı sunmaktadır. Türkiye’nin ilk ve tek devlet kanalı olarak adlandırılan TRT Radyo 1, radyo.trt.net.tr sitesi üzerinden de resmi tanıtımları üstlenmektedir. Genel olarak yaptığı programlar ile bilinen bu kanal türü, aynı zamanda ara sıra müzik yayınları yaparak günümüze kadar gelmektedir. Bu yüzden de pek çok kişi tarafından öncelikli ve sevilen bir kanal halini almıştır. Günümüzde milyonlarca dinleyicisi bulunan bu kanal türü, artık frekans üzerinden dinleme hakkı olmayanlara özel olarak TRT Radyo 1 sitemizde tanıtılmaktadır. Bu kanallar üzerinden alacağınız bilgiler neticesinde dilediğinizce takip etme hakkına sahip olabilir, kanalların sunduğu haklarla birlikte de 7/24 kanalın popüler programlarını takip edebilirsiniz. Milyonları aşkın dinleyici kitlesi ile birlikte sunulan tüm bu durumlar, siz değerli kullanıcıların daha iyi bir çatı düzeneği içerisinde online radyo dinle hakkına sahip olmasını sağlamaktadır.

Site üzerinden kullanıcılarımıza 7/24 online radyo dinleme hakkı sunan editör kadrosu, her geçen gün Türkiye’nin önde gelen müzik kanallarına da ev sahipliği yapmaktadır. Radyo 1’de pek çok kişi tarafından sevildiği için bünyemizde ağırlamaktan ve sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Günümüzde de TRT Radyo 1 gibi pek çok radyonun kişiler tarafından popüler kılındığı bir zaman da yaşıyoruz. Bu yüzden hala radyolara karşı olan ilgi ve alakanın üst seviyeler de olması, kullanıcıların daha fazla program takip etmesine yardımcı olmaktadır. Bu amaçla kurulmuş olan ve hala yayın haklarını en iyi şekilde dinleyici kitlesine sunan TRT Radyo 1, günümüzün en başarılı kanallarından bir tanesidir!

Web sitemiz üzerinden yaptığımız yayınlar neticesinde 24 saat süreci boyunca TRT Radyo 1 kanalını takip edebilirsiniz! Bu gibi kanalları sizlere tanıtmaktan oldukça mutluluk duyan editör kadromuz, araştırmalarını sıkılaştırıyor ve gündeme bomba gibi düşen radyo programlarını bularak sunmaya devam ediyor! O halde sizler de tek tık ile bu radyo kanalına bağlantı kurabilir, dilediğinizce dinleme hakkına sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin devlet kanalı olan Radyo 1, bünyesinde barındırdığı ve Türkiye’nin önde gelen programcıları ile birlikte sabah saatlerinden, gün doğana kadar farklı yayınlar yapmaya ve bu programların büyük bir çoğunluğunu da canlı olarak sunmaya devam ediyor!

Bütün radyo kanallarını ve televizyon kanallarını bir çatı altında toplamak ve sürekli olarak yayın yapmak adına kurulmuş olan kurumsal kanal da güzel bir gün geçirebilmeniz de mümkün olacaktır. 1974 yılı içerisinde tüm bu gelişmeleri rayına sokmak adına yayın hayatına da adım atmış olan kanal, eski bir tarihiyle de en çok tanınan favori kanallar içerisinde de yer almayı başarmıştır. Bundan böyle sizlerde maziye dayanan geçmişi ile 7/24 hizmet veren TRT Radyo 1 kanalını da gönül rahatlığı ile dinleme şansına sahip olacaksınız.

İstediğiniz her an yayın halinde olan radyo kanalına geçiş yaparak sunulan hizmetlerinden de an be an yararlanabilme şansına da sahip olacaksınız. TRT Radyo 1 farkını vakit kaybetmeden yaşayarak zamanınızı da çağımızın olmazsa olmaz kanalları içerisinde yer alan kurumsal adresi dinleyerek geçirebilirsiniz. Üstelik Online Radyo kanalına internet üzerinden de sorunsuz bir şekilde erişerek yayınını da sorunsuz bir şekilde dinlemeye başlayabilirsiniz. Devlet adına bir hizmete imza atarak televizyon kanallarını ve radyo kanallarını bir araya getirmek maksadı ile kurulmuş ve büyük bir işe de imza atmış olan kanal da gün boyu flaş gelişmelerden de haberdar olmaya başlayabilirsiniz. Bundan böyle canlı dinleme ayrıcalığını yaşayabilmeniz adına sizlerde TRT Radyo 1 Canlı Dinle yoluna yönelebilirsiniz.