Süper FM

Sponsorlu Bağlantılar

Süper FM Canlı Dinle

Süper FM Dinle

Cem Uzan tarafından kurulan ve Uzan Holding’e ait olarak 4 yıl geçiren Süper FM, merkezi İstanbul’da yer alan bir istasyondur. Fatih Erkoç’un “Oynatmaya Az Kaldı” şarkısıyla beraber popülerliğini arttıran kanal, 2003 yılında TMSF’nin Uzan ailesinin tüm mal varlığına el koymasıyla birlikte 2005 yılına kadar TMSF’in bünyesinde kaldı. Kanada’lı Canwest grubuna 33 milyon dolar karşılığında satılan Süper FM, 4 yıl boyunca yayın hayatına devam etti ve daha sonra Actera Group’a satıldı. Şuan ise Karnaval Media Group olarak faaliyetini sürdüren kanal, ilk olarak “Türkiye’nin en süperi!” sloganı ile yayın hayatına girdi ve Türkçe pop müzik dinletisi durumuna da devam etmektedir.

Süper FM, Duygu Özkan, Banu Aksuyek, Ahmet Kamil Taşkın gibi Türkiye’nin önde gelen programcılarını bünyesinde ağırlamaktadır. 90.8 frekansından yayın yapan kanal, Türkiye’nin 50 iline radyo yayını yapmaktadır. Genel olarak bahsettiğimiz üzere Türkçe Pop alanında başarı ve faaliyet gösteren bu kanal türü, her geçen gün popülerliğini arttırmakta ve kullanıcılar tarafından da dinlenmeye devam etmektedir. 20 yılı aşkın köklü bir girişim olarak adlandırılan Süper FM bu klasmanda da alanında başarı ile 20 yılı deviren nadir radyo kanallarından bir tanesidir. Kanalı canlı olarak radyo da dinleme imkanı olmayan kullanıcılara özel fmdinle.net sitemiz üzerinden canlı dinleme şansı veriyor, 24 saat boyunca hem çeşitli programlar, hem de Türkçe Pop müziği dilediğinizce dinleme şansını sizlere tanıyoruz! Bugüne dek pek çok kanalı sizlere sunduk ve Türkiye’nin önde gelen kanallarını dinleme şansını verdik! Hemen sizlerde bu kanallar üzerinden dilediğinizi seçebilir ve dinlemeye başlayabilirsiniz! Şuan için “En iyi müzik!” sloganı ile hayatına devam eden Süper Fm, her gün 3 milyondan fazla özel dinleyicisini kanalında ağırlamaktadır. Türkiye’nin en iyi ve en köklü 3 radyo kanalından bir tanesi olmasının gururuyla birlikte önde gelen pek çok programcıyı da bünyesinde barındıran Süper Fm, her geçen gün büyümeye ve her yaştan kullanıcıyı da bünyesinde ağırlamaya devam etmektedir! Sizler de Süper FM takipçisi olmak ve 24 saat boyunca kesintisiz müzik dinlemek istiyorsanız en doğru yerdesiniz!

Süper FM, Karnaval.com resmi, web sayfası üzerinden program akışı ve çeşitli diğer bilgileri de dinleyicilerine sunmaktadır. Hemen bağlanın ve bu yılın popüleri olmuş, yaza damgasını vurmuş tüm şarkılarını yayın akışı esnasında dinleme fırsatı bulun! Spor ile alakalı da bizlere günün 1 saati boyunca kesintisiz bilgi ulaşımı sağlayan kanal, aynı zamanda yerel ve Dünya’dan haberleri aktarmaya, bu konuda önemli programcıları ve sunucuları bünyesinde barındırmayı da ihmal etmiyor! Hemen Süper FM’i radyolarınızda belirleyin, sizler de dilediğinizce müzik dinleme, haberdar olma haklarına sahip olun. Türkiye’nin en köklü radyo istasyonu Süper FM, sitemiz aracılığı ile sizlerle buluşuyor!

Süper Fm, 90.8 frekansında hizmet veren bir radyo kanalıdır. Kaliteli vakit geçirmek ve zamanın nasıl geçtiğini anlamamak, sıkılmamak için sizde bu frekansa bağlanabilir, Süper Fm yayınlarını dinleyebilirsiniz. Muhteşem sohbetlerin yapıldığı, her hafta değişik ve birbirinden değerli konukların yer aldığı programlarda sıkıntınızı geçirebilirsiniz. Yapmanız gereken 90.8 radyo frekansına girmek ve Süper Fm dinleyicileri arasındaki yerinizi almak. Ayrıca internetten online olarak Süper Fm dinleyicisi olmak ta mümkün. Yerli birçok değerli sanatçının eşsiz ve güzel parçalarıyla kendinizden geçeceğiniz güzel anlar yaşamanızı ve sıkıntıdan kurtulmanızı sağlayan Süper Fm ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Boş durmaktan sıkıldıysanız ve değişik arayışlar içerisindeyseniz Süper Fm canlı dinleyerek sizde radyoda hoş sohbetlere iştirak edebilir, özel istek parçalarla sevdiklerinizin gönlünü alabilirsiniz. Birbirinden güzel parçaları listeleyerek müzik zevkinizin artmasını sağlayan Süper FM’e bağlanarak sevdikleriniz adına istek parça isteğinde bulunabilir, sevdiklerinize sürpriz teklifler ve hediyeler armağan edebilirsiniz.

Süper FM’i aracınızda araç radyonuzla, evinizde kişisel radyonuzla ve internette sanal ortamda online olarak dinleyebilirsiniz. Birçok etkinliğin yapıldığı Süper Fm, dinleyicilerine mükemmel anlar yaşamaları için fırsat sunuyor ve kaliteli zaman geçirmeleri için yerli yabancı birçok eşsiz parçayla kulaklarınızın pasını siliyor. Ruhunuzu beslemek, birbirinden değerli konuklarla yapılan sohbetlere online olarak ta iştirak edebilirsiniz.