Slow Türk

Sponsorlu Bağlantılar

Slow Türk Canlı Dinle

Slow Türk Dinle

2005 yılında Doğan Grubu tarafından kurulmuş, merkezi İstanbul’da yer alan radyo istasyonudur. Sloganı ise, “Aşkın Frekansı” olarak adlandırılan Slow Türk, slow parçalara öncülük eden bir kanaldır. İstanbul’da 95,3 frekansından hayat bulan Slow Türk, genel olarak Türkçe ağırlıklı parçalara yer vermekle birlikte, günün belli saatlerinde slow ve caz yabancı parçaları da dinleti listesine eklemektedir. Türkiye’nin önemli sayılan 10-11 ilinde yayın yapan ve diğer illere yayın yapmayan Slow Türk, diğer iller için hem web sitesinden, hem de çeşitli radyo sitelerinden sizlerle buluşabiliyor! fmdinle.net sitemiz üzerinden sizler de Slow Türk ile buluşabilir, dilediğinizce dinleme fırsatı elde edebilirsiniz! Radyo D ve Radyo Moda gibi kardeş istasyonları ile kendini alanında yükseltmeyi başaran Slow Türk, slow alanında kısa sürede Türkiye’nin önde gelen radyo kuruluşlarından birisi haline dönüştü. Bu sebepten dolayı da pek çok kişi tarafından sevildi ve günlük 1 milyondan fazla tekil dinleyiciyi de bünyesinde ağırlamayı ihmal etmedi! Her geçen gün çığ gibi büyüyen bir hayran kitlesine ulaşan Slow Türk, bu alanda ki başarısını ileriye taşımaya ve çeşitli aktarımlar yapmaya da devam ediyor! Ulusal yayın alanı ile birlikte başarısını bu anlamda ileriye yönelik bir hale dönüştüren Slow Türk, sitemiz üzerinden tek tık ile takip edilebilir ve dinlenebilir konumda hazırlanmıştır. Bu yüzden önemli bir faktör barındıran site, gelişimde de kendini ön plan da tutmaya dikkat etmektedir!

Slowturk.com.tr sitesi üzerinden programları takip edebilir, dilediğiniz programa göre de seçiminizi yaptıktan sonra sitemizden yayın saatinde bağlantı kurabilirsiniz. Türkiye’nin önemli sanatçılarını programlarında konuk alan Slow Türk böylelikle direkt olarak sanatçı ile irtibat kurabilmeniz adına canlı yayın bağlantılarına da yardımcı oluyor! Bu tip öncülükleri ile kendini ön plana çıkarmayı ihmal etmeyen kanal, her geçen gün yeni bir konuk sanatçıyı bünyesinde ağırlamakta! Didem, Haluk Sarıtaş, Turgay Kargı gibi önemli programcıları ile yayın hayatına devam eden Slow Türk, 24 saat boyunca sizlere hem programcıları, hem de çeşitli sanatçıları ile yayın yapmaktadır. Sizler de Slow parçalara önem veriyor ve dinlemekten keyif alıyor iseniz, mutlaka Slow Türk kanalına giriş yapmalısınız! Çünkü sunulan parçaların büyük bir bölümü geçmişten günümüze kadar ulaşmış slow parçaları, günümüzün önemli sayılan parçalarını da bünyesinde barındırmaktadır! Mustafa Ceceli, Sıla, Ahmet Enes gibi Türkiye’de ciddi fanları bulunan sanatçıların parçalarına sık sık yer veren Slow Türk, çalışmalarını her geçen gün sürdürüyor ve sizler için yeni parçalar keşfetmeye çalışıyor! Sitemizden 24 saat boyunca Slow Türk’ü takip edebilirsiniz! Sizlere kesintisiz müzik dinleme şansı sunan web sitemiz, alternatif kanalları da listeleyerek bu alan da seçimler yapmanıza ve sıkıldığınız zaman başka bir kanala geçiş yapmanıza da yardımcı olmaktadır!

Slow Türk, Türk slow parçaları en iyi ve en kaliteli şekilde sunan radyo kanalıdır. Slow Türk dinleyicileri mükemmel ve sürekli güncellenip yenilenen Slow Türk Top 20 ile hit parçaları dinleyebilmekte ve eğlenceli anlar geçirebilmektedir. Mustafa Ceceli’den Sıla’ya, Gökhan Tepe’den Göksel’e birbirinden değerli birçok sanatçının eşsiz parçalarını dinleyicilerine sunan Slow Türk ile siz de aracınızda yolculuk yaparken, evde otururken ve iş yerinde boş vakitlerinizi değerlendirirken keyifli anlar yaşayabileceksiniz. Ruhunuza ve kalbinize dokunan, hitap eden parçalarla kendinizi mükemmel hissedeceksiniz.

Slow Türk canlı dinlemek isteyen dinleyicilerin işini kolaylaştırmak için mobil dünyaya da el atan Slow Türk artık cep telefonlarınızda! Slow Türk mobil uygulamasını yükleyerek siz de akıllı telefonlarınıza, tabletlerinize Slow Türk’ü indirebilir, canlı olarak dinleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra internette yani bilgisayarınızda da Slow Türk web sitesine giriş yaparak dinleyiciler arasındaki yerinizi alabilmeniz mümkün. Sizde durmayın ve can sıkıntınızı unutturacak Slow Türk’ün dinleyicisi olun. Hafta içi ve hafta sonu günün her kuşağında programlarla dinleyicilerine mükemmel anlar ve deneyimler yaşatan Slow Türk, Slow mix ile birçok slow parçayı sizlere sunuyor. Kulaklarınızın pasını silecek slow parçalar ile siz de ruhunuza dokunacak parçaları dinleme imkânı bulmuş olacaksınız. Ayrıca Gece Mavisi, Aşkın Şarkıları gibi programlar da keyifli sohbetlerin tanığı olacaksınız.