Radyo Güney Adana

Sponsorlu Bağlantılar

Radyo Güney Canlı Dinle

Radyo Güney Dinle

Adana Çukurova'nın alternatifsiz Türkü radyosu. Adana seyhan merkezli fm bandı 99.2 frekansından yayın yapan adana'nın Türkü radyosudur. Radyoculuk alanında yıllara dayanan tecrübesini sizlere sunan radyo güney sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır. Alanında ve sektöründe tam teknik donanıma sahip olan radyo güney sizler için durmadan çalışmaktadır. Radyo Güney bünyesinde çalışan her bir personel son derece tecrübeli ve profesyoneldir. Bu personellerimiz sizler için düzenli olarak çalışmakta ve sizlere yenilikler sunmaktadır. Radyomuz içerisinde sizlere özel müzik listeleri ve müzik programları yapılır. Bu müzik listeleri içerisinde tüm yerli ve yabancı popüler şarkılar bulunmaktadır. Ayrıca bu listeler sizler için sürekli ve devamlı olarak güncellenmektedir. Sizlerde hiç vakit kaybetmeden radyo frekanslarınızı bize göre ayarlayın ve eğlencenin tadına varın.

Sizlere yıllardır en kaliteli radyo olarak hizmet veren Radyo Güney bünyesinde sizlere özel müzik programları bulunur. Bu programlar içerisinde sizlerde canlı yayına bağlanabilir ve programı yapan çalışanımız ile sohbet edebilirsiniz. Ayrıca bu personellerimizden istek parçalarda bulunabilir ve istediğiniz şarkıyı çaldırabilirsiniz. Sizlerde hiç vakit kaybetmeden radyo frekanslarınızı bize göre ayarlayın ve eğlencenin tadına varın.

Sizler için devamlı olarak çalışan radyomuz sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Yerel radyo denince akla gelen ilk radyo olan Radyo Güney bünyesinde sizlere özel birçok farklı tarzda müzik listeleri bulunmaktadır. Sizlerde düzenli olarak bizleri dinleyerek hem eğlenebilir hem de müziğin zevkini aynı anda yaşarsınız.