Power Türk

Sponsorlu Bağlantılar

Power Türk Canlı Dinle

Power Türk Dinle

Önce Müzik! sloganı ile Türk radyosuna farklı bir soluk kazandırmış olan Power Türk, Türkiye’nin en çok dinlenen kanalları listesinde birinci sırada yer almaktadır. 6 milyondan fazla tekil ziyaretçisi ile birlikte Türkçe müzik yayını yapan ve günümüzün popüler olarak kılınan Türkçe müziklerini günümüze kadar ulaştıran kanal, istasyonunu İstanbul’da barındıran özel kanallardan bir tanesidir. 2003 yılında Cem Hakko tarafından kurulmuş olan kanal, güncel hit parçaları bizlere ulaştırıyor ve 1990 yılının pop şarkılarıyla birlikte muhteşem bir kolaj yaparak programlar neticesinde sunuyor. Kanalın en büyük avantajı ise bizleri yurt dışında da oldukça başarılı bir şekilde temsil etmesidir. Çünkü yurtdışı yayınları yapan ilk Türk radyosu olarak Powertürk fm tarih niteliği taşımaktadır!

TV dünyasına geçiş yaptıktan sonra da dinleyici kitlesini bir hayli arttıran Power Türk, alanında oldukça başarılı adımlar atmış, bu adımlar sayesinde de gelişimini her geçen gün biraz daha ileri taşımıştır. Digiturk, D-Smart gibi önemli istasyonların yanı sıra, kablolu TV ve çanak antende de yayın yapan ikinci radyo kanalıdır. İlk olarak bu adım Kral FM’den gelmiş, Kral FM’den sonra da Power Türk adı ile ikinci bir kanal türü daha ortaya çıkmıştır. Pop tarzı müzikler sunmasından dolayı da Kral FM ile hiçbir alakası ve rekabeti yoktur. powerturk.com sitesi üzerinden programlar hakkında bilgiler alabilir, sanatçıların bu yıl için çıkardığı albümleri dinleyebilir ve dilediğinizce müzik yayınlarına dahil olabilirsiniz! Aynı zamanda programların büyük bir çoğunluğu canlı olduğundan dolayı anlık olarak telefon bağlantısı kurma hakkına da sahipsiniz!

Sizler de Power Türk’ü takip etmek istiyorsanız web sitemiz üzerinden kanala bağlantı kurabilirsiniz. Sizlere kesintisiz olarak bu kanalı takip etme hakkı veren editör kadromuz, her geçen gün çalışmalarını arttırarak alternatif müzik kanallarını da sunmaya devam etmektedir. Böylesine önemli çalışmaları günümüze kadar ulaştıran bu kanal, başarısı sebebiyle de gelişime açık ve her geçen gün yükselmeye de devam ediyor! Her yaştan kullanıcıyı ve dinleyiciyi bünyesinde ağırlayan Power Türk 99,8 frekansı üzerinden radyolarda da hizmet vermektedir. Türkiye’nin pek çok ilinde dinleme şansı veren Powertürk, siz değerli kullanıcılara ve radyo alışkanlıkları olmayanlara özel olarak web sitemiz üzerinden de sunulabilmektedir. O halde sizler de tek tık ile bağlantı kurabilir, Türkçe Pop şarkılarını dilediğinizce dinleme şansı elde edebilirsiniz! Bugüne dek birçok kişi tarafından sevilmiş ve değer görmüş şarkılara, sanatçılara öncülük eden Power Türk, Türkçe Pop müzik severlere en yeni ve keşfedilmeye açık şarkıları ulaştırıyor, bu yaza bomba gibi giriş yapan parçaları da dinleme şansını veriyor! O halde sizler de “Kesintisiz Müzik!” diyorsanız, en doğru yerdesiniz! Web sitemiz aracılığı ile sunulan kanala bağlantı kurun ve Power Türk’ü ara vermeden dinleme şansı elde edin!

Power Türk FM yaz keyfini radyolarınıza getiriyor. Mükemmel programları ve eşsiz müzik listeleriyle yazı keyifli bir şekilde geçirmenizi sağlıyor. Gençliğin en hareketli ve eşsiz parçalarını bulabileceğiniz Power Türk FM dinleyicilerine birçok etkinlikle de gün boyu sürprizler yapıyor. Siz de bu radyonun bir parçası olmak için bölgenizde ki Power Türk frekansına giriş yapın. İster aracınızda ister evinizde ister iş yerinizde radyonuz yoksa bile Power Türk FM dinleyicisi olmak için Power Türk Fm app mobil uygulaması ile cep telefonunuzda veya internetinizden Power Türk FM web sitesine bağlanarak radyoyu kesintisiz ve canlı olarak dinleyebilirsiniz. Power Türk FM canlı dinlemek için birçok akıllı cihazınızdan da yararlanabilirsiniz.

Powertürk, kalitesi ve farkıyla ortaya koyduğu eşsiz programlarla dinleyicilerine hoş sohbetlerin yaşandığı keyifleri vaat ediyor. Sevdiğiniz birçok sanatçının konuk olacağı mükemmel programlarda yapılacak hoş sohbetlere katılabilir, canlı yayına bağlanarak fikirlerinizi, görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinize küçük sürprizler yapmak, istek parçalarla ufak hediyeler yollamak için Power Türk’i tercih etmelisiniz. Hafta içi her gün Sabah, Öğle, Akşam kuşağında dolu dolu programlarla eğlenceyi sunan Power Türk FM sizleri bekliyor!. Power Türk, hafta sonlarında sunduğu kaliteli programlarla da hafta sonunuzu eğlenceli hâle getiriyor. Yolculuklarınız boyunca arabanızda veya evinizde sizde kaliteli ve eğlenceli anlar yaşayacaksınız!