Power FM

Sponsorlu Bağlantılar

Power FM Canlı Dinle

Power FM Dinle

Power FM gençlik ateşini yaz güneşiyle buluşturuyor! Birbirinden hoş sohbetlerin ve söyleşilerin yapıldığı kaliteli programlarla hafta içi ve hafta sonu mükemmel anlar geçirmenizi sağlıyor. Eğlenceyi ve kaliteyi bulacağınız Power FM ile canlı yayına bağlanabilecek, sevdikleriniz için istek parçalar isteyebilecek, özel mesajlarla küçük sürprizler hazırlayabileceksiniz. Power FM dinleyicilerinin daha rahat Power FM’e ulaşabilmesi için geliştirilmiş ve hizmete sunulmuş Power App ile telefonunuzdan da Power FM canlı dinleme imkânı bulabileceksiniz. Telefonunuzdan veya radyonuzdan dinleme imkânınız yoksa internetten de canlı olarak Power FM dinleyebilirsiniz. Yapmanız gereken hemen elinizde bulunan radyo, telefon veya bilgisayarla Power FM frekansını yakalamak!

Power FM gençliğin en hırçın ve en özgür dönemini radyonuza taşıyor. Yerli yabancı sevdiğiniz birçok sanatçının eşsiz parçasını Power FM kalitesiyle dinleyebileceksiniz. Değişik veriler baz alınarak hazırlanan Top 10 listesiyle kendinize yepyeni müzik listeleri hazırlama imkânına da sahip olacaksınız. Ayrıca Power Hits 2015 ile 2015 yılının en çok dinlenen şarkılarını bir arada bulabilecek, bu parçaları indirip listenize kolaylıkla ekleyebileceksiniz. Daha birçok eşsiz parçayı da Power FM farkıyla bulabileceğiniz radyoda gençlik ateşini hissedeceksiniz.

Power FM sunduğu müzik listeleriyle kulaklarınızın pasını silmekle kalmıyor, birçok sevdiğiniz ünlü konuğun yer aldığı programlarla da kalitesini gösteriyor. Hafta içi ve hafta sonu günün her kuşağında mükemmel sohbetlerin geçtiği bu programla keyifli vakitler geçirebilirsiniz.