Park FM

Sponsorlu Bağlantılar

Park FM Canlı Dinle

Park FM Dinle

Radyo kanalı yayın hayatına 2014 yılında başlamıştır. Şuan için Türksat 3A uyduğu ağı üzerinden yalnızca İzmir ve Ankara üzerinden canlı yayın yapabilen park fm diğer şehirler de yaşayan dinleyicileri için ise internet üzerinden yayınlarını yine canlı olarak devam ettiren bir radyo kanalı olmaktadır. Radyo dinleyicilerinin sevdiği radyo kanallarından olan park fm özellikle arabesk müzik sevenlere hitap eden radyo kanalları arasında yer almaktadır. Kanalın genel yayın akışı eski ve yeni arabesk müziklerin yer aldığı bir düzen de devam etmektedir. Bunun dışında zaman zaman radyo kanalın da Ankara yöresine ait oyun havaları da dinleyicilere sunulmaktadır. Ancak oyun havaları radyo kanalının küçük bir yayın bölümünde yer almaktadır.

Ağırlıklı olarak park fm de arabesk fantazi türünün seçkin örnekleri, daha önce az duyduğunuz kıyıda köşede kalmış eserler yer almaktadır. Park fm arabesk ve halk arasında damar müzik olarak bilinen müzik türünde yayın yapan radyolar arasında kanıksanamaz bir üne ve dinleyici kitlesine sahip başarı bir radyo kanalıdır. Her geçen gün kitlesini artıran kanalın, dinleyicilerine sunmuş olduğu hizmetleri arttırmak ve onları memnun etmek adına birlikte çalıştığı profesyonel ve özveri ile çalışan bir ekibi mevcuttur.

Genel olarak yayın akışı sırasında problem yaşamayan ve dinleyicileri de bu konu da mağdur etmeden kesintisiz müzik keyfi sunan kanal işini oldukça başarılı yürüten nadir radyo kanalları arasında yer almaktadır. Ankara ve İzmir de ikamet edenler için park fm uydu frekansı, Ankara için 45.7, İzmir için ise 104.8 olmaktadır. Radyo kanalını bulmakta sorun yaşayan veya iletişime geçmek isteyen dinleyiciler radyoya sosyal medya aracı ile veya sitelerin de yer alan iletişim seçenekleri ile rahatlık ile ulaşabilir ve sorunlarına çözüm bulabilirler.