Number One FM

Sponsorlu Bağlantılar

Number1 FM Canlı Dinle

Number One FM Dinle

Kaliteli adreslerden biri olan Number One Fm "bitmeyen yabancı hit müzik" sloganıyla yayın hayatına 1992 yılında Londra’dan hızlı bir şekilde giriş yapmıştır. Daha sonra merkezini İstanbul’a taşıyarak bu hızlı ilerleyişi dahada arttırmıştır. Yayın formatı pop, rock ve R&B olarak yapıldığından, sizi yabancı hit müzikte doruklara ulaştırıyor. Yani gümbür gümbür müzik, gümbür gümbür eğlence bu radyoda olacaktır. 24 saat kesintisiz müziği ister karadan ister TÜRKSAT 3A üzerinden dinleyebilirsiniz. Bunun yanında Güncel sitemizden tüm yeni müzik haberlerini ve yayın akışını takip ederek an ve an müzik ile iç içe olursunuz.

Türkçe'de 1 numara anlamına gelen radyonuz tamda ismine yakışır bir şekilde dünyanın her yerinde piyasaya yeni çıkan tüm hit parçaları anınla sizinle buluşturuyor. Benimde 24 saat enerjim bitmesin, günün stresini nasıl atabilirim nasıl dahada canlı olabilirim diyor isen sende Number1 Fm Dinle Radyo dinlemek için belli bir saati beklemene gerek yok, ihtiyaç duyduğun her anda 1 kulaklık kadar uzağındayız.

Radyo dinleme ihtiyacını en çokta yollarda işe gidip gelirken hissederiz. Sabah mahmurluğunu atıp, bir an önce uyanmak erken saatlerde bile enerjimizin yüksek olmasını kim istemez ki. O zaman hemen hamle yapmak istiyorsan beklemeden "Number One Fm Canlı Dinle". Bu sayede uyanmak için bir kahveye ihtiyacın kalmayacak.