NTV Radyo

Sponsorlu Bağlantılar

NTV Radyo Canlı Dinle

NTV Radyo Dinle

NTV Radyo, 2001 yılından bu yana günümüzde radyo yayını yapan bir kanaldır. Ekonomi, spor, film, güncel haberler, Dünya gündemi gibi pek çok konuyu ele alan istasyon; günümüzde ki önemli gelişmeleri aktarmaktan ve yayınlarını sürdürmekten de geri kalmıyor. Türkiye’nin birçok ilinden yayın yapan kanal, 24 saat boyunca çeşitli programları ve haber kanalları ile de her yaştan ve her süreci takip eden kullanıcılara canlı yayınlar yapmaktadır!

Aynı zamanda spor ile iç içe bir radyo kanalı olmasından dolayı canlı maç anlatımları, maç sonrası ve öncesi haberleri, stat içerisinden haberler gibi pek çok ana dal üzerinden yayınlar yapan NTV Radyo, uzman yorumcuların eşliğinde bizleri bilgilendiren özel kanallardan bir tanesidir. Türkiye’de ilk İngilizce haber yayın akışı yapan kanal türü, BBC, Voice Of America gibi Dünya’nın önemli kanallarına da yayınlar yapmayı ihmal etmemekte! Aynı zamanda hafta sonları klasik caz dinletileri de yapan yayın, günün belli saatlerinde farklı kitleleri yakalayabilmek adına her tarzdan dinleyiciye özel olarak yayınları ihmal etmemektedir! 102,8 İstanbul, 104,7 Ankara, 95,7 İzmir, 102,8 Bursa, 97,0 Adana frekansları üzerinden yayın yapan kanal, Türkiye’nin en önemli ve tarafsız haberlerini de bizlerle buluşturmaktadır. Doğuş Grubunun bünyesinde barınan NTV Radyo, artık frekans üzerinden dinleyemeyenlere özel olarak radyo 1 web sitemizde canlı dinletilerini sunmaktadır. Günün 24 saati boyunca dilediğiniz gibi canlı yayınları dinleyebileceğiniz gibi, aynı zamanda da siz değerli kullanıcılara bu alanda tanıtımları yapmaya devam etmektedir. Sizler de günün 24 saati boyunca hoşunuza giden kanalları veya programları takip edebilir, geri kalmadan haberdar olabilirsiniz. Pek çok kişi için sevilen bir kanal olan NTV Radyo, bu sebepten dolayı da dinletiler bakımından büyük bir önem teşkil etmektedir. Dinlemek ve doyasıya takip edebilmek adına siz değerli kullanıcılara oldukça önemli yaklaşımlar yapan teknik kadromuz, bu hususta sizlere sevdiğiniz tüm kanalların tanıtımlarını yapmaya ve özel olarak dinlemenize de fırsat vermektedir. O halde hemen sitemiz üzerinden NTV Radyo’ya bağlantı kurun, sizler de doyasıya dinleme fırsatı edinin!

NTV’nin özel kanalı olan NTV Radyo, sevenlerine özel olarak farklı programları ve Türkiye’nin önde gelen programcılarını bünyesine dahil edip, herkese özel olarak bir dinleti ve program desteği sunabilmektedir. Sizler de bu kanalı özel bir şekilde takip etmek istiyor ve faydalanma amacında iseniz, direkt olarak tek tık ile açabilir ve dilediğiniz gibi dinleme şansını elde edebilirsiniz! Türkiye’nin önde gelen kanallarının tümünü siz değerli kullanıcılara sunan web sitemiz, her geçen gün biraz daha gelişim göstermekle birlikte farklı kanalları bünyesinde ağırlamaktan ve sizlere sunmaktan geri kalmamaktadır. O halde NTV Radyo ve diğer çeşitli kanalları takip edebilme açısından bizlere ulaşım sağlayın ve dilediğiniz gibi kanallar üzerinden bilgiler edinin!