NTV Radyo Spor

Sponsorlu Bağlantılar

NTV Spor Radyo Canlı Dinle

NTV Radyo Spor Dinle

Türkiye'nin en büyük radyo grubu olan Doğuş Yayın Grubu'na bağlı olan NTV Radyo Spor, Eylül 2009'da 87.7 frekansından yayın hayatına başladı. Karasal yayın olarak bölgesel alanda yayın yapan NTV Spor Radyo Sadece futbolda değil, spora dair her alanda "Sporun Sesi" sloganı ile yayında. NTV Radyo Spor NTVSpor televizyon kanalının spor yayınlarındaki deneyimini, saygınlığını, güçlü kadrosunu radyo dünyasına uyarlararak, spor yayıncılığındaki iddiasını, dinleyiciye de gösterdi. FM bandı 87.7 frekansından İstanbul'da yayın yapan NTV Radyo Spor, Türksat 3A uydusu, Sipru platformu ve ntvsporradyo.com'dan dinlenebiliyor. Ayrıca Radyo internet üzerindende online olarak dünyanın her yerinden dinleme imkanı sunmaktaktadır. NTVSpor radyo canlı yayınlarını www.ntvsporradyo.net ve online radyo dinleme siteleri üzerinden de canlı takip edebilirsiniz.

NTV bünyesi radyo kanallarında da tıpkı televizyonda ki olduğu başarıyı sürdürmeye devam ediyor! Türkiye’nin en çok dinlenen haber yayın radyosuna sahip olan NTV, bugünlerde de her alana özgü ve ayrı olmak üzere yeni kanallar ortaya çıkardı! Son dönemlerin popüler spor radyosu haline dönüşmüş olan NTV Radyo Spor, kitlelere kendi alanından fazlası ile sesini duyurabiliyor ve 24 saat süreci boyunca futbol ile alakalı dünyadan haberleri sizlere sunuyor. Son dönemin flaş transferleri, liglerde analizler, sakatlık durumları, Avrupa kupası maçları gibi pek çok bilginin söz konusu olduğu web site, her geçen gün büyümeye giderek milyonlarca dinleyiciyi alanında topluyor! Sadece internet yayını yapan ve herhangi bir frekansa bağlı olmayan yan kuruluş, sizlere bu anlamda web sitemiz aracılığı ile de kesintisiz hizmet olanağı sağlıyor! Sizler de web sitemiz üzerinden NTV Radyo Spor’ya giriş yapabilir ve 24 saat boyunca dilediğiniz gibi takip etme şansı bulabilirsiniz. Bu imkanla birlikte haftanın her günü sevdiğiniz programcıların da yayınlarını takip edebilir, banttan tekrar dinleyebilirsiniz.

NTV Radyo Spor bünyesinde barındırdığı oldukça kaliteli programcılar ile haftanın belirli günlerinde siz değerli izleyiciler ile buluşmayı da ihmal etmiyor! Tek yapmanız gereken belli yayın takvimini bilmek ve dilediğinizce ligler hakkında ki tüm analizlere ulaşmaktır! Bu konuda da sizleri ayrıntılı bilgilere ulaştırdığımız gibi her soru ile alakalı cevap alacağınız istatistikleri sağlıyoruz.

İletişim Bilgileri
Telefon: 0212 335 00 00
Faks: 0212 330 00 50
E-Mail: [email protected]
Adres: Ahi Evran Caddesi No:4 Maslak, Sarıyer / İstanbul
Web Sitesi: https://www.ntvradyo.com.tr/