Kullanım Şartları

Aşağıdaki kullanım koşulları, OnlineRadyo.Org sitesini kullanarak veya bu siteye erişerek tarafınızdan kabul edilmiş sayılır. Kullanım koşullarını kabul etmiyorsanız, lütfen bu web sitesini kullanmayın.

Web sitemiz, bu sayfayı güncelleyerek bu koşulları herhangi bir zamanda değiştirme hakkına sahiptir ve böyle bir değişiklikten sonra siteyi kullanmaya devam ederseniz, yeni koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Lütfen bu sayfayı düzenli olarak değişiklikler için kontrol edin.

Gizlilik

Kullanım koşullarının yanı sıra, sitemiz, topladığı bilgilerin sitede nasıl kullanıldığını açıklayan bir Gizlilik Politikası yayınlamıştır.

Lisans ve Site Erişimi

Sitemiz, bu siteye genel görünüm ve tasarımlarıyla sunulan tüm bilgiler, görüntüler, logolar, elektronik grafikler veya makine okunur teknik veriler, bilgisayar yazılımları ve okunabilir şekilde sunulan tüm malzemelerin tüm fikri ve sınai mülkiyet haklarına sahip olan sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Kod ve yazılım dahil olmak üzere web sitesindeki hiçbir materyal, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir dile çevrilemez, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, gönderilemez, sunulamaz veya dağıtılamaz; önceden izin ve atıf olmaksızın. Web sitesinin tamamı veya bir kısmı, izin olmadan başka bir web sitesinde kullanılamaz. Burada açıkça belirtilen tüm haklar, sitemiz tarafından saklı tutulur.

Feragatname

Site üzerindeki bazı materyaller, aksi belirtilmedikçe, internetten alınmış ve kamuya açık olduğu varsayılmaktadır. Bu tür materyallerde telif hakkı ihlali varsa, tamamen istemeden ve herhangi bir reklam amacı olmaksızın yapılır ve telif hakkı ihlali kanıtlandığında materyal derhal kaldırılacaktır.

Sitemize Bağlantı Kurma

Sitemiz, sitemize veya sitemizdeki herhangi bir gönderiye bağlantı kurmak için size sınırlı, iptal edilebilir olmayan bir lisans sunar. Ancak, site, bizimle rekabet etmemeli veya bize zarar verecek şekilde eleştirilmemelidir. Ek olarak, bağlantının yayınlandığı site, uygunsuz içerik içermemeli, bizim tarafımızdan belirtilen gizlilik haklarını, kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.

Mobil Cihazlardan Sitemize Bağlanma

Sitemiz, mobil cihazınızdan erişebileceğiniz belirli hizmetler sunabilir. Bu hizmetler, siteden içerik yükleme, belirli içerik satın alma işlemleri, mesajlara cevap verme veya içerik gönderme, metin yazma ve sitemizdeki mesajlaşma gibi hizmetleri içerebilir. Söz konusu mobil hizmetleri kullanarak, mobil cihazınızın sağlayabileceği tüm özelliklere ve işlevselliğe erişebilirsiniz. Ancak, bu hizmetleri kullanırken, mobil cihazınızın İnternet servis sağlayıcısı tarafından faturalandırılacağını ve ilgili ücretlerin size yansıtılacağını unutmayın.

Mobil cihazınızdan erişebileceğiniz hizmetlerin kullanımı, belirli ücretler içerebilir, bu nedenle kullanım öncesi ilgili ücretleri ve ücretlendirmeyi dikkatlice okumanız önemlidir. Sitemizin, mobil cihazınızdan erişebileceğiniz hizmetlerin kalitesi ve hizmetlerin sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde sunulması konusunda herhangi bir garanti vermemektedir.

Sorularınız Varsa

Sitemizdeki kullanım koşulları hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası