Kral Pop Radyo

Sponsorlu Bağlantılar

Kral Pop Canlı Dinle

Kral Pop Radyo Dinle

2011 yılında Doğuş Holding tarafından hayata sunulan Kral Pop, Kral TV’nin Pop alanında ki yerel kanalıdır. İstasyonunu İstanbul’da barındıran ve yayın hayatına da Türkiye’nin pek çok ilinde devam eden Kral Pop, aynı zamanda TV üzerinde de etkin bir konuma sahiptir. Aslen Power Türk’ten ilham alınarak kurulduğu iddia edilse de, Doğuş Grubu bunu her defasında yalanlamaktadır. İlk olarak 2011 tarihinde Ajda Pekkan’ın Arada Sırada şarkısı ile yayın hayatına başlayan Kral Pop, Power Türk kanalından sonra en çok dinlenen Türkçe Pop kanallarından bir tanesidir. Kralmuzik.com.tr/tv/kral-pop-tv sitesi üzerinden direkt olarak programlar, sanatçılar ve diğer bilgilere ulaşabilirsiniz. Böylelikle yayınlarını izlemek istediğiniz programlar hakkında önceden bilgi sahibi olabilir, dilediğinizce takip etme hakkına da erişmiş sayılabilirsiniz. Pek çok kişi tarafından öncü olarak görülen ve sevilen bir kanal olan Kral Pop Radyo, gelişime açıklığı sebebiyle de kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilmektedir. Radyo frekansından öte, TV’de daha çok yaygın bir konumda olan Kral Pop, siz değerli kullanıcılar için direkt olarak web sitemiz aracılığı ile de takip edilmeye açık bir konuma getirilmiştir. Böylelikle kanalı artık sadece TV veya radyo frekansı üzerinden değil, fmdinle.net sitemizden de takip edebilme hakkına sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen pop programcılarını barındıran ve her hafta ünlü bir sanatçıyı konuk almaya gayret gösteren Kral Pop, bu tip yaptırımları ve yenilikleri sebebiyle de gelişmeye olabildiğince açık bir tutum sergilemektedir. Bu yüzden her geçen gün biraz daha kullanıcı kitlesine hitap ediyor, kendi alanında her yaştan kullanıcıyı bünyesine çekmeyi başarıyor! Özellikle Mehmet’in Gezegeni programı ile nam salmış olan programını bünyesine transfer etmesiyle birlikte milyonları kendi alanına toplamayı başaran Kral Pop, tartışmasız Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından birisi haline dönüşmüştür. Kral Müzik Ödülleri ile de önemli bir yere sahip olma durumunu daha fazla öne taşıyan kanal, bunun yanı sıra Kral Pop Haber, Pop 5, Kral Pop 90’lar gibi farklı program türlerini sizlere sunmaya ve bu konuda yenilikçi çözümlerini aktarmaya da devam etmektedir!

Siz de kanalı kesintisiz bir şekilde takip etmek istiyorsanız hemen sitemizde yer alan Kral Pop kanalına giriş yapın ve dinlemeye başlayın! 24 saat boyunca Türkiye’nin önde gelen tüm pop şarkılarını dinleme fırsatı bulabilirsiniz! Bu yaza damgasını vurmuş sanatçıların parçalarından da faydalanabileceğiniz gibi, artık herhangi bir bağlantı kopukluğu yaşamadan yayın yapmaktayız! Her geçen gün editör kadromuzun yeni ve alternatif kanallar eklemesiyle birlikte yenilikçi çözüm önerilerini ortaya atıyor, sizlerin farklı kanalları denemesine de yardımcı oluyoruz! O halde Kral Pop’un önemli bir yere sahip olduğunu unutmamalı, Pop müzik denildiği zaman önde gelen kanal olduğunu da es geçmemelisiniz. Kral Pop ile kesintisiz müzik!

Kral Pop dinleyicileri, mükemmel sohbetlerin ve kaliteli müziklerin döndüğü bu kanalda eğlenceyi buluyor. Birbirinden eşsiz parçalarla oluşturulan müzik listeleri Kral Pop radyo farkıyla sizlere sunuluyor. Sizde aracınızda yolculuk yaparken, evinizde otururken ve işyerinizde boş vakitlerinizi değerlendirmek adına Kral Pop’u tercih edebilirsiniz. Yerli ve yabancı birbirinden değerli yüzlerce sanatçının binlerce pop parçasını rahatlıkla ve keyifle dinleyebilirsiniz. Kral Pop Top 20 listesi sürekli güncelleniyor ve değişiyor. Belirli sonuçların baz alınarak ortaya çıkarılan bu liste ile sizde Kral Pop’ta en kaliteli ve en değerli pop şarkılarını dinleme imkânı bulacaksınız.

Mâlum yaz geldi. Sizde yazın keyfini çıkarmak için Kral Pop’u tercih edebilirsiniz. Birçok merkeziyle her bölgede değişik frekanslarda yayın yapan Kral Pop radyo ile sizde bir ses, bir arkadaş edinebilirsiniz. Boş vakitlerinizi değerlendirmek, kaliteli ve eğlenceli anlar yaşamak adına sizde akıllı telefonunuzdan, tabletinizden, bilgisayarınızdan veya radyonuzdan Kral Pop radyoyu takip edebilirsiniz. Birbirinden özel ve değerli konukların misafir olduğu programlarda muhteşem sohbetlere iştirak edebilir, sevdiklerinize istek parçalar hediye edebilirsiniz. Böylece sevdiklerinize küçük sürprizler yapıp onları sevindirebilirsiniz.

Kral Pop canlı dinleyerek sizde sevdiklerinizi ufak sürprizlerinizle mutlu edebilirsiniz. Canlı yayında yapacağınız istek parçalar ile sevdiklerinizin gönlünü almak, küslükleri düzeltmek te mümkündür.