Kral FM

Sponsorlu Bağlantılar

Kral FM Canlı Dinle

Kral FM Dinle

Kral FM, 1992 yılında merkezi İstanbul’da olan bir radyo istasyonudur. Kuruluşu ise Süper FM gibi Uzan Grubuna ait olan bu kanal, daha sonraları devletin Uzan’ın tüm mal varlığına el koymasıyla birlikte TMSF’ye geçmiştir. Yapılan ihale sonucunda da Kral FM, Doğuş Holding’e devredilmiştir. Doğuş Holding bu yayın haklarını satın aldıktan sonra bazı köklü değişikliklere gitmiştir. O dönemler Türkiye’nin en çok tercih edilen radyo kanalı iken yapılan değişiklikler sebebiyle Türkiye’de birçok eleştiriye maruz kalan bu kanal türü, daha sonraları kullanıcılar tarafından bu şekilde kabul görmüş, dinlenmeye de devam etmiştir. Arabesk & Fantezi alanında yayınlar yapan ve bu yayınları sebebiyle de pek çok kişi tarafından sevilen Kral FM, Türkiye’nin önde gelen programcıları ile her geçen gün zirveye çıkmaktadır. “İlaç gibi radyo!” sloganı ile pek çok kişinin sevgisini kazanmış olan Kral FM, Türkiye’nin 60 ilinde yayın yapmaktadır. 92.0 frekansı ile İstanbul’da yayın haklarını elinde bulunduran Kral FM, Arabesk dünyasının sevilen sanatçılarını programında ağırlıyor, sizlere müzik dinleme keyfini doruklarına kadar yaşatıyor! Bedirhan Gökçe, Engin Doymuş, Kahraman Tazeoğlu, Afrikalı Ali, Harbi Kız gibi popüler programcıları bünyesinde barındıran, her hafta farklı bir ünlü konuğu programında ağırlayan Kral FM, Arabesk alanında Türkiye’nin en çok dinlenilen programlarından bir tanesi olarak bilinmektedir.

www.kralmuzik.com.tr/radyo/kral-fm linki üzerinden hem programlar hakkında, hem de konuk sanatçılar hakkında bilgi alabilir, bu çizelge üzerinden de dilediğiniz gün ve saatlerde kanalı takip edebilirsiniz. Kral FM dinleyicileri bu zevkten mahrum kalmasın diye web sitemiz üzerinden de canlı olarak 24 saat sizlere kanalı takip etme hakkı veriyoruz! fmdinle.net sitemizden sizler de yayınları takip edebilir, dilediğiniz gibi programları dinleme şansını elde edebilirsiniz. Pek çok kişi tarafından sevilen tüm programları sizler için listeleyen teknik kadromuz, tartışmasız Arabesk alanında en iyisi olan Kral FM’i de sizlere sunabilme açısından büyük çalışmalar ortaya koydu! Günün 24 saati boyunca Arabesk, Fantezi, Damar parçaların yer aldığı kanal üzerinden sizler de bu tarz müzikleri dinleyebilirsiniz. Yeni hazırlanmış olan albümlerden yer alan parçalar, geçmişten günümüze kadar uzanan önemli sanatçıların şarkıları arşivlenerek kanal üzerinden sizlere sunulabilmektedir.

Kral FM’in sunduğu bu avantajlı dünyadan faydalanabilmek, arabesk dünyasının önemli parçalarını dinleyebilmek adına sizlerde hemen siteye giriş yapın, tüm müzikleri kesintisiz olarak dinleme şansına dahil olun. Pek çok kişi tarafından özel kılınmış olan müziklerin yer aldığı program her geçen gün kendini daha fazla geliştiriyor ve 24 saat sürecine yaygınlaştırarak yeni müzik dinletileri sunmaya devam ediyor! Bize de bu durumda sadece Kral FM’i takip etmek kalıyor! Tek tık ile sitemiz üzerinden yayını açın ve müzik programını doyasıya dinleme şansına sizler de ulaşın!

Radyo dinleyicileri ve radyo severler için araçta, evde birçok yerde bağlanabileceğiniz Kral FM ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Kral fm dinleyerek birçok türde birbirinden güzel şarkıları ücretsiz ve kolayca dinleyebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece radyonuzu açmak ve kral fm frekansına bağlanmaktır. 92.0 frekansından kral fm canlı dinleyebilir, yolculuğunuz süresince eğlenceli müziklerle zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız. Evinizde de kral fm radyo kanalıyla eğlenceli vakit geçirmeniz mümkün. Ruh halinize hitap eden müziklerle ruhunuzu besleyebilirsiniz. Onlarca kategoride yüzlerce yerli ve yabancı müziği dinleyerek kulaklarınızın pasını silebilirsiniz.

Yolculuktasınız ve canınız mı sıkılıyor? Hemen 92.0 radyo frekansına girerek kral fm radyo kanalına bağlanın. Yüzlerce yerli ve yabancı kaliteli parçayı dinleyerek kulaklarınızın pasını silin, muhteşem ve kaliteli zaman geçirin. Gideceğiniz yere ne kadar kısa sürede vardığınıza siz de şaşıracaksınız. Zamanı size unutturan efsanevi parçalarla kral fm dinleyicileri olarak eğlenceli yolculuklar geçirebileceksiniz.

Kral FM 92.0 frekansında sizleri bekliyor. Mükemmel yerli ve yabancı parçaları bu frekansa bağlanarak dinleyebilirsiniz. Kaliteli ve eğlenceli zaman geçirmek için araç içi radyonuzla veya kişisel radyonuzla kral fm’e bağlanarak ruhunuzu besleyebilirsiniz. Sevdiğiniz yerli ve yabancı sanatçıların eşsiz ve büyüleyici şarkılarıyla kendinizden geçecek, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Hadi durmayın sizde Kral Fm dinleyin.