GS Radyo

Sponsorlu Bağlantılar

GS Radyo Canlı Dinle

GS Radyo Dinle

Galatasaray Spor Kulubü Türkiye'de radyo ve kulüp yayıncılığında tarihi bir adım daha atıyor. 4 Mayıs Pazartesi günü yayın hayatına başlayan Galatasaray Radyo, İnternet üzerinden dünyanın her yerinden online olarak dinlenebilmektedir. GS Radyo yayın akışları içinde Türkçe ve yabancı müziğin yanı sıra Galatasaray spor külübünden en son haberleride yayınlarına taşıyacak. Başta Galatasaraylı müzisyenlerin jazz ve klasik müzik olmak üzere hazırlayacağı özel listeler, yine onların konuk olacağı özel programlarla GS Radyo'nun vazgeçilmezlerinden olacaktır. Galatasaray Radyo'da sporculardan, teknik adamlara özel röportajlar, basın yayın toplantıları, maç önleri ve maç sonları, Galatasaray Tv ile ortak yayınlarıyla haber ve canlı maç anlatımlarının da vazgeçilmez adresi olacaktır. GS Radyo Galatasaray'la ilgili tüm haberleri ilk bilen siz olacaksınız ve anıda radyonuzdan dileyebileceksiniz. GS Radyo, taraftarını da yanında hisseden, onunla birlikte hareket eden bir radyo kanalı olacak.

Galatasaraylılar artık dilediği gibi spor haberlerini Galatasaray Radyodan alabiliyor, web radyo eşliğinde sunulmuş olan imkanların tamamından faydalanma şansı buluyorlar. En yeni transfer haberleri, ligde durumlar, sakatlık haberleri, fikstür, Galatasaray marşları gibi pek çok yaklaşım stiliyle kitleleri memnun eden bu kanal, artık web sitemiz sayesinde siz değerli kullanıcılar ile buluşuyor. Birçok kişi tarafından ön görülmüş bu radyo kanalı artık kitleler vasıtasıyla milyonlarca kişi tarafından tercih edilmekte. Milyonların buluşma noktası haline dönüşmüş ve armasına gönül vermiş pek çok dinleyicinin katılımı ile beraber her geçen gün Galatasaray Radyo biraz daha büyüyor! Siz de takımınıza önem veriyor ve her türlü haberden an be an haberdar olmak istiyorsanız hemen web radyomuz kısmından GS Radyo’yu bulun ve yayına katılın! Eminiz ki herkes gibi sizler de bu önemli radyo kanalında vakit geçirmek ve haberleri takip etmek istiyorsunuzdur. 4. Yıldızı bu sezon formasına eklemiş olan takım, sizlere en bomba haberleri ile tüm sezon boyunca anlık haber vermeyi ihmal etmeyecek!

Galatasaray Radyo 7 gün 24 saat boyunca sizleri tekrarları var olmak suretiyle kesintisiz yayın hakkı tanıyor, dilediğiniz saat aralığında takip edebilme olanaklarını da sağlıyor. Sizler de bu önemli sayılan radyo kanallarını takip etmek istiyorsanız sitemiz aracılığı ile sunulmuş olan tüm bilgileri takip edin ve radyoya bağlantı kurmayı ihmal etmeyin.