Erkam Radyo

Sponsorlu Bağlantılar

Erkam Radyo Canlı Dinle

Erkam Radyo Dinle

Erkam Radyo, İslam dini ve gereklerini anlatan, İslam sohbetlerinin yapıldığı tasavvufi bir radyo kanalıdır. Kur'an, dualar, ibadetle ilgili çeşitli bilgiler değerli hocaların sohbet eşliğiyle siz değerli dinleyicilere aktarılıyor. Gençlere de vakit ayıran bu radyo kanalı gençlerin dertlerini ve sohbetlerini de dinlemektedir. Gençlerin programları ve sunumlarına da yer vermekte ve gençlik dili için bir kapı da bu radyo kanalı aralamaktadır. Aynı zamanda danışman ve doktor hizmetinde de bulunan radyo dinleyicileriyle aktif bir iletişim halindedir. Kültür sanat penceresini de açık tutan Erkam Radyo, şiir dinletileri ve şair sohbetleriyle dinleyicilerinin ruhunu aydınlatıyor.

Edebiyatçıların canlı sohbetlerine de yer veren bu Erkam radyo musiki detayını da göz ardı etmeden var olan kültürünü korumak adına dinleyicilerini İlahi Nefeslerle buluşturuyor. Erkam Radyo, Türkiye'yi anlatıyor. Türkiye'nin kalbinden gelen bir sese bürünüyor. Kur'an ve meallerinin anlatıldığı, sohbetlerin yanı sıra haberlere de yer verilen, medya analizlerinin yapıldığı bu kanala 96.8 frekansı ile İstanbul'dan ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda web sitesi üzerinden de dinleyebilir veya mobil uygulamasını da indirebilirsiniz. Erkam Radyo 7 gün 24 saat dinleyicilerinin parmaklarının ucunda olmayı vaat ediyor ve gönlünü açmak isteyen herkesi frekansına davet ediyor. Erkam Radyo'yu aynı zamanda facebook ve twitter üzerinden sosyal medya platformlarında takip edebilirsiniz. Eşsiz sohbetler ve muazzam müzikler siz dinleyicileriyle buluşmak için hazır bir şekilde beklemekte. Radyonuzun frekansını ayarlayın ve kalbinizi huzur dolu bu yolculuğa bırakın.