Avrasya Türk

Sponsorlu Bağlantılar

Avrasya Türk Canlı Dinle

Avrasya Türk Dinle

Sizlere yıllardır aynı frekans ile hizmet veren avrasya türk radyosu sizlere her zaman eğlencenin bir numaralı adresi olarak sunulmaktadır. Sizler için daima yenilikleri düşünen radyomuz üzerinden yapılan her bir yayında sizler için özel albümler ve şarkılar çalınmaktadır. Avrasya Türk bünyesinde çalışan herbir personelimiz alanında son derece tecrübeli ve profesyoneldir. Bu personellerimiz sayesinde sizlere daha iyi bir hizmet sunmaktayız. Radyomuz içerisinde bulunan tüm müzik yayınları sürekli güncellenmekte ve sizlere daha değişik tarzlarda en yeni müzikler sunulmaktadır. Sizlerde yola çıkmadan önce radyonuzun frekansını ayarlayın tüm yolculuğun tadını müzik ile çıkarın.

Sizlere her zaman en iyi hizmeti vermeye çalışan avrasya Avrasya Türk sürekli olarak gelişim göstermektedir. Radyomuz içerisinde sizler için özel olarak hazırlanmış müzik ve sohbet programları bulunmaktadır. Bu programlar genel olarak bütün kesimlere aynı anda hitap etmektedirler. Sizlerde frekanslarınızı bize göre ayarlayın müziğin ve eğlencenin tadına varın.

Sizler için sürekli gelişen özel radyonuz olarak hizmet veren Avrasya Türk bünyesinde bulunan herbir albüm özel olarak seçilmektedir. Sizler için müzik piyasasını yakından takip eden radyomuz çalışanları sizlere tüm Türkiye ve dünyadan özel seçme popüler şarkıları çalmaktadırlar. Bu şarkılar ve şarkı listeleri sizler için sürekli olarak yenilenmekte ve sizlere daha iyi bir hizmet vermek amaçlanmaktadır.