Aidatsız öğrenci kredi kartı

0

Sizlere bu makalemizde aidatsız öğrenci kredi kartı, hangi bankalar öğrenciye aidatsız kredi kartı veriyor, öğrenciler aidatsız kredi kartı alabilir mi, kart ücreti olmayan kartlar ve ücretsiz kredi kartları gibi konuları ele alacağız.

HSBC aidatsız öğrenci kredi kartı veriyor

HSBC aidatsız öğrenci kredi kartı veriyor

HSBC Aidatsız öğrenci kredi kartı veren bankaların arasına girmeyi başarmıştır. HSBC’nin Campus kartından 18 ile 25 yaş arası grupta olan müşteriler faydalanabilir. Ayrıca en büyük artısı da, bu kredi kartı ilk yıl ücretsizdir.

Öğrenci kredi kartı aidatı, işte üniversiteli kredi kartı özellikleri, üniversiteli kredi kartı, işte üniversiteli kart,üniversite kredi kartı başvurusu, işbank işte üniversiteli, üniversiteliye kredi kartı, iş bankası işte üniversiteli kartı nasıl alınır diyenler için aidatsız öğrenci kartlarını araştırdık.

Aidatsız öğrenci kredi kartı nasıl alınır?

  • İş bankası öğrenci kredi kartı başvurusu,
  • Öğrenciye kredi kartı başvurusu,
  • Üniversite öğrencilerine kredi kartı,
  • Gençlere kredi kartı veren bankalar

Akbank aidatsız öğrenci kredi kartı veriyor

Akbank aidatsız öğrenci kredi kartı veriyor. Axess exi26 kredi kartı ile üye iş yerlerinden yaptığınız alışverişlerden chip-para kazanabilirsiniz. Kazanılan chip- paraları yaptığınız alışverişlerde kullanabilirsiniz. Exi26 kredi kartından 18 ve 25 yaş arası öğrenciler yararlanmaktadır. Ayrıca dönemsel kampanyalar ile indirim kazanabilir ve bu indirimleri vadesiz hesabınızda biriktirebilir, yatırım yapabilirsiniz. İnternet sitelerinden 3D secure sistemi ile güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Axess exi26’nın taksitli alışveriş ve taksit erteleme gibi pek çok avantajı bulunur. En büyük avantajlarından biri ise ilk yıl kart aidatı ücretinin olmamasıdır.

Öğrenim kredisi nasıl alınır isimli yazımızı okuyabilir, Öğrenci kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Finansbank aidatsız kredi kartı veren bankalardan

Finansbank da Aidatsız öğrenci kredi kartı veren bankalar arasında yer almaktadır. Finansbank’ın Fix kredi kartı ile herhangi bir kart aidatı ücreti ödemezsiniz. Fix kart, banka kartı ile kredi kartı özelliklerini tek bir kartta bir araya getirmeyi başarmıştır. Fix karta sahip olmak için “Sizi arayalım” formunu doldurabilirveya TC kimlik numaranızı 3457’ye kısa mesaj olarak yollayabilirsiniz. Bu kart ile Finansbank POS’u bulunan 1.500 den fazla marka ve 250.000’in üzerinde alışveriş noktasında sunulan hizmetlerden ve imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Öğrenciye eğitim kredisi veren bankalar hakkında bilgi edinebilir, Yapı kredi öğrenci kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Aidatsız öğrenci kredi kartı İş bankasından

İş bankası da Aidatsız öğrenci kredi kartı veren bankalardan bir diğeridir. İş bankasının İş’te üniversiteli kredi kartından 18 yaş üstü tüm lisans ve yüksek lisans eğitimlerini sürdüren üniversite öğrencileri faydalanabilir. Bu kart ile maximum üye iş yerlerinden alışveriş yaparak gayet kolay bir şekilde Maxipuan kazanabilirsiniz. Başvuru yapmak için sadece öğrenci belgesi ve nüfus cüzdanınız ile banka şubelerine uğrayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası